Rezervace pracovního místa odkudkoliv na jedno kliknutí

Pracovní místo s nejhezčím výhledem nebo vedle oblíbeného kolegy. Své místo v kanceláři si zabookujete během pár vteřin—na jeden den nebo rovnou na celý týden. Kdykoliv a odkudkoliv, z počítače i z telefonu. Žádné neustále se zvětšující sdílené tabulky nebo jiný způsob ruční evidence rezervací.

Dokonalý přehled o využití pracovních míst

Díky Ofisly přiřadíte pracovní místa jednotlivým zaměstnancům nebo vyhradíte celé sektory pro jednotlivá oddělení. Stále máte po ruce reálný přehled o vytíženosti pracovních míst.

Chytrý rezervační systém

Pracovní místo si rezervujete na jedno kliknutí. Nebo na dvě, pokud si chcete vybrat jiné pracovní místo, než na kterém jste seděli posledně.

Aplikace umožňuje i trvale přidělit pracovní místo konkrétnímu zaměstnanci. Pokud ho zrovna nevyužije, jedním kliknutím místo uvolní pro další zájemce.

Přehled o kanceláři

V aplikaci vidíte, kdo má pracovní místa rezervovaná, pokud byste chtěli s kolegou sedět vedle sebe. Máte přehled o tom, kdo je ten den v kanceláři a koho naopak osobně nezastihnete.

Jednoduché filtrování

Chcete sedět na ergonomické židli ve třetím patře u okna a mít k dispozici dva monitory? Nastavte si příslušné filtry a najděte si pracovní místo přesně podle svých představ.

Analytika

Pár kliknutí a je vám jasné, jak jsou sdílená pracovní místa vytížená. Aplikace vám to ukáže ve srozumitelných číslech a grafech.

Možná zjistíte, že máte pracovních míst zbytečně moc. Nebo se ukáže, že po některých pracovních místech je neustále poptávka, zatímco na jiných nikdo sedět nechce. Zjistěte proč a zařiďte je tak, aby vaši zaměstnanci byli spokojení.

Připravujeme

Žádné nevyužité rezervace

Aplikace vygeneruje každému místu QR kód a ten nalepíte na příslušný pracovní stůl. Zaměstnanec po příchodu do práce kód naskenuje do aplikace. Tím potvrdí, že rezervaci využil. Nepotvrzené rezervace systém automaticky zruší.

Jak Ofisly pomáhá konkrétním lidem

Rezervace
za pár sekund

Pracovní místo si rezervuje kdykoliv a odkudkoliv na pár kliknutí a vybere si podle toho, co ke své práci potřebuje. Pokud do práce nedorazí, rezervace se zruší automaticky.

woman in blue long sleeve shirt using silver macbook

Dokonalý přehled s minimem úsilí

Už nemusí aktualizovat nekonečné tabulky a trnout, že v nich někdo omylem něco smaže. Má vždy po ruce přehled o tom, kdo je ten den v práci a kdo pracuje z domu.

Náklady přehledně
v číslech

Šéf z aplikace vyčte vytíženost pracovních míst a zda je zaměstnanci využívají. Navíc vidí všechny sdílené položky na jednom místě, včetně srozumitelných statistických přehledů.

Vyzkoušejte si Ofisly na 30 dní zdarma

Nezávazně. Na zkoušku. Se všemi funkcemi, které nabízíme a bez omezení počtem uživatelů. Bez údajů k vaší platební kartě.